Вузькоспеціалізоване відділення інтенсивної терапії

Завідуюча вузькоспеціалізованим відділенням інтенсивної терапії, лікар-анестезіолог вищої категорії, стаж роботи 23 роки

ТАТАРЧЕНКО ОЛЕНА ОЛЕКСІЇВНА

У вузькоспеціалізованому відділенні інтенсивної терапії надається медична допомога пацієнтам з гострими порушеннями мозкового кровообігу та гострими розладами серцевої діяльності.

У відділенні в наявності 10 ліжок (5 кардіологічного профілю та 5 неврологічного профілю) з можливістю розміщення 5 додаткових місць.

До кардіологічної зали госпіталізуються хворі з гострим коронарним синдромом, для проведення процедури системного тромболізису та коронаровентрикулографії, реанімовані після зупинки кровообігу, з нестабільною стенокардією, з екстреними порушеннями ритму і провідності, гіпертонічними кризами із ускладненим перебігом, з гострою серцевою недостатністю.

До неврологічної зали госпіталізуються хворі з гострими порушеннями мозкового кровообігу, з порушенням вітальних функцій, які є потенційними претендентами на системний тромболізис, з нетравматичними внутрішньомозковими та субархноїдальними крововиливами, з негнійними тромбозами внутрішньочерепного венозного синуса.

Також у відділенні наявні 2 окремі палати (на 2 ліжка), де можна тимчасово ізолювати хворого із супутнім інфекційним захворюванням.

Вузькоспеціалізоване відділення інтенсивної терапії знаходиться на першому поверсі терапевтичного корпусу, має свій окремий санпропускник з можливістю безпосереднього під’їзду карети швидкої допомоги. Це значно прискорює госпіталізацію і надання невідкладної медичної допомоги, що позитивно позначається на стані тяжкохворих пацієнтів.

У відділенні цілодобово працюють висококваліфіковані спеціалісти: кардіологи, неврологи, анестезіологи, середній та молодший медичний персонал. Наявне необхідне оснащення для постійного моніторингу стану пацієнта, проведення інтенсивної терапії та реанімаційних заходів.

У відділенні проводиться рентгенографія (цілодобово) пересувним апаратом. Поруч з відділенням знаходиться кабінет комп’ютерної томографії з можливістю цілодобового обстеження пацієнтів та операційна для проведення коронаровентрикулографії.

Калітієвська Марина
Вадимівна

Лікар-кардіолог,
вища категорія,
стаж роботи 22 роки

Гиченкова Маргарита
Юріївна

Лікар-кардіолог,
перша категорія,
стаж роботи 11 років

Міхалькова Наталія
Ігорівна

Лікар-кардіолог,
вища категорія,
стаж роботи 25 років

Жаворонкова Наталія
Миколаївна

Старша медична сестра,
вища категорія,
стаж роботи 26 років

Кішкінова Ірина
Іванівна

Лікар-кардіолог,
вища категорія,
стаж роботи 21 рік

Хвостенко Катерина Олександрівна

Лікар-анестезіолог,
друга категорія,
стаж роботи 7 років

Кіналь Костянтин Костянтинович

Лікар-невролог,
спеціаліст,
стаж роботи 4 роки

Абрамов Сергій Олександрович

Лікар-кардіолог,
вища категорія,
стаж роботи 38 років

Журавльов Юрій Леонідович

Лікар-невролог,
друга категорія,
стаж роботи 10 років

Кисіль Юлія
Юріївна

Лікар-кардіолог,
спеціаліст,
стаж роботи 1 рік

Місцезнаходження

Україна, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 2-Б