Травматологічне відділення з нейрохірургічними ліжками

Завідуючий травматологічним відділенням, лікар ортопед-травматолог вищої категорії, стаж роботи 41 рік

ЧУДІК СЕРГІЙ ТИХОНОВИЧ

Травматологічне відділення розраховано на 50 ліжок та працює в ургентному режимі, прийом хворих здійснюється цілодобово.

Відділення надає стаціонарну допомогу дорослому населенню з травмами та захворюваннями опорно-рухового апарату. 

 

Також на базі травматологічного відділення працюють ліжка для нейрохірургічних хворих, яким у свою чергу надається цілодобова спеціалізована медична допомога хворим з відкритою або закритою черепно-мозковою травмою.

 

Основні направлення лікувальної діяльності:

1. Ендопротезування суглобів:  тотальне ендопротезування великих суглобів (кульшовий, колінний).

2. Остеосинтез: лікування переломів. Остеосинтез тазу та переломів всіх сегментів скелета та хребта за допомогою сучасних імплантів: анатомічних блокуючих пластин, блокуючих стрижнів та транспедикулярних фіксаторів, а також апаратами зовнішньої фіксації при відкритих пошкодженнях.

3. Лікування пошкоджень сухожилля та зв’язок: операції по відновленню сухожильно-зв’язкового апарату за допомогою сучасних шовних матеріалів.

4. Хирургія стопи:  корегуючі операції при деформаціях стоп та синтез п’яткових кісток при переломах.

5. VAC-терапія:  лікування ран негативним тиском при великих травматичних пошкодженнях м’яких тканин вогнепальних поранень та відкритих переломів кісток.

У відділенні проводиться антирабічна та протиправцева вакцинація при укусах та пошкодженнях м’яких тканин.

 

Напрямки роботи нейрохірургічних ліжок:

1. Нейротравматологія: оперативне та консервативне лікування забоїв речовини головного та спинного мозку, оболонкових гематом, переломів кісток склепіння та основи черепу, вогнепальні проникаючі та непроникаючі поранення; відкрита за закрита репозиція вивихів хребців, передній та задній спондилодез переломів хребців.
2. Судинна нейрохірургія: оперативні втручання при інсульт-гематомах;  відкрите кліпування аневризм судин головного мозку;  видалення артеріо-венозних мальформацій.
3. Нейроонкологія: видалення пухлин головного мозку супратенторіальної локалізації, аденом гіпофіза, пухлин мозочка та стовбура головного мозку; видалення пухлин спинного мозку всіх локалізацій; операції при пухлинах кісток черепу та хребта.
4. Хірургія хребта:  видалення кил та секвестрів міжхребцевих дисків, протезування міжхребцевих дисків; стабілізація хребта (при травматичних та дегенеративних ушкодженнях) – транпедикулярна фіксація, встановлення ендопротезів тіл хребців.
5. Відновлювальна нейрохірургія: вентрикулоперитонеальне шунтування при гідроцефаліях різної етіології; пластика дефектів кісток черепа.
6. Хірургія «болю»: невралгія трійчастого нерву; паравертебральні, перідуральні блокади.

 

Колектив лікарів травматологічного відділення укомплектований кваліфікованим персоналом. Відділення забезпечує всім пацієнтам повний об’єм лікувально-діагностичних заходів з використанням сучасних методів. При необхідності пацієнтампроводяться особисті консультації вузьких спеціалістів різноманітних профілів. До кожного пацієнта організовано індивідуальний підхід з призначенням ефективного лікування.

Моложон Олександр Сергійович

Лікар ортопед-травматолог,
перша категорія,
стаж роботи 7 років

Рабочий Олександр Миколайович

Лікар ортопед-травматолог,
вища категорія,
стаж роботи 37 років

Скороход Віталій Олександрович

Лікар ортопед-травматолог,
друга категорія,
стаж роботи 5 років

Богуславський Юрій Володимирович

Лікар-нейрохірург,
вища категорія,
стаж роботи 17 років

Алтаброурі Мохаммед

Лікар-нейрохірург,
аспірант,
стаж роботи 2 роки

Усатов Сергій Андрійович

Лікар-нейрохірург,
вища категорія,
стаж роботи 42 роки

Косогова Оксана Володимирівна

Старша сестра медична,
вища категорія,
стаж роботи 27 років

Місцезнаходження

Україна, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 2-Б