Терапевтичне відділення

Терапевтичне відділення – одне із функціональних підрозділів лікарні, в якому проводиться консервативне лікування хворих з різними захворюваннями внутрішніх органів. Сучасні терапевтичні відділення здебільшого диференційовані, тобто мають вузькоспеціалізований профіль.

Відділення очолює завідувач , якого зазвичай призначають з числа найбільш досвідчених лікарів. Він організовує своєчасне обстеження і лікування хворих , контролює роботу медичного персоналу, відповідає за раціональне використання ліжкового фонду відділення , медичного обладнання та лікарських засобів.

У штатному розкладі співробітників терапевтичних відділень передбачаються посади палатних лікарів (лікарняних ординаторів), які безпосередньо здійснюють обстеження і лікування хворих, старшої медичної сестри, організуючої та контролюючої роботу палатних медсестер і санітарів, сестри-господарки, що відповідає за своєчасне забезпечення відділення м’яким і твердим інвентарем, а також натільною та постільною білизною, палатних медичних сестер, які працюють на посту і виконують призначення лікарів з обстеження та лікування пацієнтів , маніпуляційної медичної сестри , яка виконує певні маніпуляції в процедурному кабінеті; молодших медичних сестер , санітарок-буфетниць і санітарок – прибиральниць, які забезпечують догляд за хворими, їх харчування, підтримання необхідного санітарного стану у відділенні.

Крім палат, відділення терапевтичного профілю включають в себе кабінет завідувача відділенням, кабінет лікарів (ординаторську), кімнати старшої медичної сестри і сестри – господині, процедурний кабінет, буфетну, їдальню, ванну кімнату, клізменну, приміщення для миття і стерилізації суден, зберігання предметів прибирання, місце для зберігання каталок і пересувних крісел, туалети для хворих та медичного персоналу, у кожному відділенні передбачаються приміщення для денного перебування хворих, а також холи, веранди.

Місцезнаходження

Україна, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 2-Б