Пологове відділення

Завідуюча пологового відділення,
лікар акушер-гінеколог вищої категорії,
стаж роботи 36 років

КРАВЧЕНКО ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

Пологове відділення працює у складі міського перинатального центру другого рівня надання акушерської допомоги. У відділенні працюють лікарі акушери – гінекологи, анестезіологи, що мають вищу та першу кваліфікаційну категорію.

Пріоритетними напрямками роботи є розродження пацієнток з фізіологічним перебігом вагітності, низькими та середніми  перинатальними ризиками. Зважаючи на відсутність в Луганській області закладу з надання акушерської допомоги третього рівня, вагітним жінкам та роділлям з високими  перинатальними та акушерськими ризиками у пологовому відділенні також надається кваліфікована невідкладна допомога.

Наші принципи роботи: довірливий підхід, динамічне постійне спостереження, повна лікувальна та консультативна підтримка.

В пологовому відділенні працює перинатальний психолог, який надає кваліфіковану консультативну допомогу.

Відділення має чотири індивідуальних пологових зали, дві операційні для проведення термінових і планових операцій, палату інтенсивної терапії на два ліжка та 20 палат сумісного перебування матері та дитини у післяпологовому періоді.

Пологове відділення оснащене сучасними фетальними моніторами для спостереження за станом плоду в пологах, має сучасні апарати штучної вентиляції легень, монітори спостереження за життєво важливими функціями організму, все необхідне для проведення реанімаційних заходів дитині при народженні та серцево – легеневої реанімації дорослим.

Громенко Лілія Вікторівна

Лікар акушер-гінеколог,
вища категорія,
стаж роботи 30 років

Ларгіна Ольга Іванівна

Лікар акушер-гінеколог,
вища категорія,
стаж роботи 14 років

Кожушок Оксана Євстафіївна

Лікар-анестезіолог,
вища категорія,
стаж роботи 23 роки

Баранова Ганна Миколаївна

Лікар акушер-гінеколог,
перша категорія,
стаж роботи 21 рік

Шевченко Тетяна Валеріївна

Старша акушерка,
вища категорія,
стаж роботи 33 роки

Рубас Тетяна Олександрівна

Перинатальний психолог

Місцезнаходження

Україна, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 2-Б