Операційний блок

„Серцем”  хірургічних підрозділів  лікарні є операційний блок, де проводяться понад 2500 оперативних втручань в рік. В операційному блоці виконуються хірургічні, урологічні, травматологічні, проктологічні, гінекологічні операції.

Операційний блок – центральна функціональна структурна одиниця лікувального закладу, що забезпечує організацію і проведення оперативних втручань у відповідності з високими вимогами, головними з яких є дотримання суворої асептики, а у роботі – взаєморозуміння і взаємодії між операційною сестрою і хірургом.

В блоці виконують великі хірургічні втручання (кесарів розтин, фіброміома матки, позаматкова вагітність, проривна виразка шлунку та 12-палої кишки, холецистити, панкреатити, перитоніти, металоостеосинтез трубчастих кісток та інше).

В операційному блоці найчастіше всього використовують ендотрахеальні наркози при проведенні наступних операцій: резекції шлунку, холецистектомії, операції на товстому кишківнику, різні види гриж (пахові, пупочні, вентральні) різноманітні види ножових поранень.

Внутрішньовенні  наркози застосовуються при  розкритті різних гнійників,  парапроктитів, апендектомії.

Операційні зали обладнані спеціальною апаратурою: операційними столами, столами для інструментів, безтіньовими і бактерицидними лампами, електровідсмоктувачами, апаратами для знечулення, спеціальними апаратами для проведення маніпуляцій під час операційних  втручань.

Служба операційного блоку обслуговує всі відділення хірургічного профілю: пологове, хірургічне, травматологічне, гінекологічне, відділення гемодіалізу.

Для забезпечення обслуговування операційних втручань в операційному блоці працюють: 5 анестезіологів, старша операційна медсестра, 8 операційних медсестер, 4 молодших медсестер, 1 сестра-господарка.

Операційна допомога населенню м. Сєвєродонецьк надається в плановому і невідкладному порядку, забезпечується цілодобове чергування лікаря-анестезіолога, медсестри-анестезистки, операційної медсестри, молодшої медичної сестри.

Місцезнаходження

Україна, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 2-Б