Мамографія

Мамографія – це поширений, точний і найбільш ефективний спосіб обстеження здоров’я грудей на сьогоднішній день. 

Чи потрібно робити мамографію? За даними бюлетеню Національного інститут Раку за минулий рік – рак молочної залози складає 23 % від всіх ракових хвороб у жінок, це самий масовий рак у жінок. Жінки  віком понад 40 років можуть пройти обстеження в нашому відділенні за програмою медичних гарантій.

Скринінгову мамограму, за наявності показань, важливо робити щорічно, вона дозволяє виявити ракові захворювання на найбільш ранніх та виліковних стадіях захворювання. До прикладу, саме мамографія дозволяє побачити аномальний розвиток тканини за два роки до того, як лікар або ви, зможете виявити такі зміни пальпацією (руками).

Чи є мамографія небезпечною?

Сучасний апарат, який використовується для мамографії в нашому відділенні проводить обстеження на максимально низьких дозах в дуже швидкий спосіб, таким чином наші пацієнтки мають лише короткий контакт із наднизькою дозою опромінення.

Чи потрібна спеціальна підготовка до обстеження?

Ні. Але дещо потрібно враховувати:

Мамографічне обстеження слід робити з 7-го по 12-й день (або до початку овуляції) після початку менструації. У цей період мамографія буде більш інформативною та принесе Вам мінімум неприємних відчуттів. При менопаузі день проведення не має значення.

  1. Сліди кремів та парфумів вносять похибки у зображення, тому можуть дати помилкові результати. Перед обстеженням їх потрібно буде ретельно змити, або не користуватися ними за день до обстеження.
  2. Вам буде зручніше, якщо ви зможете зняти лише верхню частину одягу. 
  3. Якщо ви вже робили мамографію, візьміть з собою попередні знімки. Рентгенолог може захотіти порівняти поточні зображення із попередніми, щоб максимально уникнути помилки у своїх висновках та з’ясувати динаміку.
  4. Повідомте про симптоми, які вас непокоять у грудях, в тому числі про перенесені захворювання грудей та операції.

 

Для обстеження вам  потрібно:

  • електронне направлення від лікаря
  • записатися на прийом за телефоном 0994636181 Пн-Пт з 8.30 до 13.00
  • прийти на прийом в призначений час за адресою : м.Сєвєродонецьк, вул.Єгорова 2б, 1й поверх хірургічного корпусу («Семиэтажка»), травмпункт

Місцезнаходження

Україна, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 2-Б